SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordssurtout 6558042
nr 655 8042
Bordssurtout
nysilver, sent 1800-tal, höjd: 35, ett kryddglas saknas
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2010
kl 17:28:31
6/9 11:12:00
300 kr
6/9 17:13:07
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.